Skip to content
Translate Ideas and Comments
Choose language:
There was an error during translation

Settings and activity

1 result found

 1. 20,095 votes

  We're glad you're here

  Please sign in to leave feedback

  Signed in as (Sign out)

  We’ll send you updates on this idea

  How important is this to you?

  We're glad you're here

  Please sign in to leave feedback

  Signed in as (Sign out)
  Investigating  ·  Twitch responded

  Hey all!

  So sorry that this was closed in the past. Not entirely sure why we closed this in 2019, but I am opening it back up for you guys to vote and comment on while we investigate adding this to the site.

  Thank you so much for your continued feedback and patience with us on this request.

  An error occurred while saving the comment
  UKRAINIAN_KHARAKTERNYK commented  · 

  Отож, чому ж Твітч (Рвучкорух) має саме таку назву?

  Давайте спочатку з’ясуємо, що ж означає англійське слово «twitch». В англійській мові слова багатозначні, вони можуть бути водночас і іменниками, і дієсловами тощо. Слово, яке ми з вами розглядаємо не є винятком. Як дієслово “to twitch” перекладається українською мовою - сіпати(ся), смикати(ся); смикати, тягти за щось. Як іменник “a twitch” перекладається українською мовою – сіпання, смикання, судома; різке рвучке зусилля; нервовий стан. Гадаю, ви вже зрозуміли, яке саме значення пасує найбільше для опису цієї платформи для відео трансляцій наживо – різке рвучке зусилля.
  А тепер давайте з’ясуємо, що ж означає словосполучення «twitch gameplay» або ж «twitch gaming», яке, як зазначено у вікіпедії, надихнуло засновників твітча (рвучкоруха) на назву. «Twich gameplay», як вже перекладено в україномовній статті вікіпедії, означає «гру, яка вимагає різких рухів». Якщо ми відкриємо англомовну статтю вікіпедії на цю тему, то там написано наступне: “це вид відео-ігрового сценарію, за допомогою якого тестується швидкість реакції гравця”. Для того, щоб повністю закрити питання англомовних термінів, нам лишається зрозуміти, що ж означають англомовні слова «gameplay» та «gaming». Отож, «gameplay» - ігровий процес, гра, грання і «gaming» - гра, грання.
  Я вирішив, що найліпше було б перекласти оригінальний термін «twitch gameplay» українською мовою “рвучкість реакції гравця” або ж “швидкість реакції гравця”. Опираючись саме на рвучкість, я й обрав саме такий переклад платформи.

  “Як говориться у вікіпедії, назву я почерпнув з терміну “Рвучкість реакції гравця”. Мені також сподобалася, що слово асоціювалося зі «швидкістю», мені здалося, що це корелювало з тим, що ми платформа для відео трансляцій наживо. І мені також сподобалося, що ми мали змогу придбати домени twitchtv.com та twitch.tv за цілком розумними цінами!" – в одній з редитових статей зазначено, що це слова гендиректора платформи.

  Будь ласка, додайте українську мову.
  Please, add Ukrainian language.

  #УкраїнськийТвітч #УкраїнськаШвидкість #УкраїнськийРвучкорух
  #UkrainianTwitch #UkrainianSpeed #UkrainianRvuchkoRukh

  ВІДСИЛАННЯ/LINKS
  Why Twitch is called Twitch?:
  https://www.reddit.com/r/Twitch/comments/7be6e8/why_twitch_is_called_twitch/
  Twitch gameplay:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Twitch_gameplay
  Twitch (service): https://en.wikipedia.org/wiki/Twitch_(service)
  Twitch (стаття українською мовою): https://uk.wikipedia.org/wiki/Twitch
  Петиція за українську мову на Twitch: https://playua.net/petytsiya-za-ukrayinsku-movu-na-twitch-zibrala-ponad-3000-golosiv-a-vy-vzhe-pidtrymaly-yiyi/
  Add Ukrainian language: https://twitch.uservoice.com/forums/924619-localization/suggestions/14745897-add-ukrainian-language
  Відсилання на мій допис: https://steamcommunity.com/groups/englishtutor/discussions/0/3160958175970483431/

  UKRAINIAN_KHARAKTERNYK supported this idea  ·